Wystartowały ''Wakacje z Ruchem''! /foto/

Wtorkowe popołudnie na Kresach - pogoda idealna na treningi, zielona murawa i niemal osiemdziesiąt z ponad stu dzieciaków zapisanych na tegoroczną lipcową akcję! 

Jest nam niezmiernie miło, że "Wakacje z Ruchem" cieszą się niezmiennym zainteresowaniem i dają milusińskim możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Radość jest tym większa, że nasza akcja przyciąga nie tylko trenujących na co dzień w naszej Akademii i UKS-ie Ruch chorzów, ale również dzieci, których rodzice zdecydowali się po raz pierwszy przyprowadzić swoje pociechy na zajęcia piłki nożnej w Centrum Szkolenia Ruch Chorzów.

Mamy nadzieję, że zarówno dzisiejsze, jak i kolejne zajęcia będą źródłem wielu radosnych przeżyć, a jeśli ktoś nie mógł przyjść, nic straconego - widzimy się przecież już dzisiaj, także o godzinie 17.00! Pamiętajcie! Do naszej akcji można dołączyć w dowolnym momencie! Zapraszamy! 

Więcej na temat naszej akcji można dowiedzieć się TUTAJ, tymczasem zachęcamy do obejrzenia fotogalerii z pierwszych tegorocznych zajęć autorstwa Tomka Stefanika. .

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności