Adlerki też grają!

Oprócz starszych roczników, które już na dobre rozpoczęły sezon ligowy, nie zapominamy o młodszych grupach AdleRków, które również podnoszą swoje umiejętności poprzez rozmaite mecze piłkarskie, gry wewnętrzne oraz udziały w turniejach.

Na pierwsze wrześniowe dni większość z trenerów naszych małych pociech zaaplikowała swoim podopiecznym spędzanie czasu na rozgrywaniu wewnętrznych gier i turniejów. Niektórzy z zawodników mieli możliwość udziału w takim przedsięwzięciu po raz pierwszy w życiu i radością oraz uśmiechom nie było końca.

Najstarszy rocznik naszej grupy Adlerków, a więc rocznik 2012 miał okazję do zainaugurowania ligi, która odbywa się w ramach Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Jak można przeczytać w nieco wcześniejszym artykule na naszej stronie, rozgrywki orlików i młodszych grup rozgrywkowych odbywają się bez prowadzenia klasyfikacji. Tak, więc w sobotę jedna z grup zmierzyła się w wyjazdowym starciu ze Stadionem Śląskim. Mecz obfitował w wiele bramek i był to dla chłopców jeden z pierwszych meczów w nowym 7 osobowym systemie gry. W poniedziałek natomiast pozostali zawodnicy rocznika rozegrali w pierwszej kolejce mecz przeciwko sobie i z uśmiechami na twarzy podsumowali swój występ, że najważniejsze iż wygrał Ruch!

Niebawem do akcji ruszą AdleRki z roczników 2013 oraz 2014, które wezmą udział w rozgrywkach Ligi Żaków, ale o tym już w następnym artykule! 

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności