Podsumowanie weekendu Adlerków

Jak wiadomo weekend jest czasem zarezerwowanym na piłkarskie zmagania. Nie inaczej jest wśród naszych najmłodszych grup AdleRkowych, których trenerzy wiedzą, że największy progres tworzy się podczas rozgrywania meczów i rywalizacji.

Wszystkie grupy naborowe miały okazję podczas ostatnich do do zmierzenia swoich sił czy to w  czasie gier wewnętrznych, tak jak zespoły skrzatów czy to podczas turnieju, jak zespół żaków starszych.

Trener Bartłomiej Pawełek (r. 2013): W minioną sobotę mieliśmy okazję brać udział w turnieju zorganizowanym przez drużynę Orzeł Mokre, w którym mierzyliśmy się z takimi zespołami jak: AP Juventus Piekary Śląskie, Olza Podgwizdów, GKS Ornontowice, i AP Górnik Zabrze. Drużyna zajęła miejsce tuż za podium i pokazała się z dobrej strony. Prezentowaliśmy wysokie zaangażowanie i radość z gry, strzelając przy tym sporo bramek. W poniedziałek wracamy do treningów, a zawodnicy są świadomi, że czeka nas dużo pracy w tym sezonie, bo takich spotkań, jak w miniony weekend będzie więcej.

Drużyna rocznika 2014 pod opieką trenera Alberta Michalika udała się z kolei na wyjazdowy sparing z GKS Gieksą Katowice.

Trener Albert Michalik: Przez całe 60 minut naszego meczu chłopcy grali na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu mecz był pełen sytuacji bramkowych, które zamieniały się na gole. Zagraliśmy bardzo kreatywnie tworząc ciekawe akcje i najważniejsze, że dobrze bawiliśmy się podczas całego spotkania. Jedna, jak i druga drużyna może być z siebie naprawdę zadowolona i może dopisać do swojego portfolio bardzo intensywną rywalizację, z której można wyciągnąć mnóstwo wniosków i nauki na przyszłość.

Drużyny orlików młodszych zostały podzielone na trzy grupy, dzięki czemu każdy z zawodników mógł spędzić równą ilość minut na boisku.

Trener Adrian Bury: Jedna z grup w związku z wakatem w swojej lidze spotkała się na Kresach, aby nie stracić rytmu meczowego i podnosić swoje umiejętności podczas gry wewnętrznej. Jako trenerzy mieliśmy możliwość korygowania pewnych zachowań swoich podopiecznych i jesteśmy zadowoleni z czasu spędzonego na sobotnim graniu. Dwie kolejne grupy rozegrały mecze według terminarza Śląskiego Związku i zmierzyły się z Gwiazdą Ruda Śląska i SMS Ruda Śląska. Oba spotkania zakończyły się naszymi zwycięstwami, a sama gra zasługuje na pochwałę. Pomimo kilku braków kadrowych i małego pola manewru chłopcy wykazali się wielkim zaangażowaniem i zebrali spory bagaż doświadczeń. Najfajniejsze jest to, że każdy kto mógł i miał ochotę, spędził na graniu sporą ilość czasu.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności