AdleRki znów w grze!

Nasze AdleRki ostatnie dni spędziły bardzo aktywnie. Trenerzy poszczególnych roczników, oprócz treningów, jak zawsze przygotowali mnóstwo piłkarskich atrakcji dla swoich podopiecznych. Dzięki takim formom spędzania czasu pociechy nie tylko dobrze się bawią, ale i rozwijają swoje piłkarskie umiejętności.

 

 Rocznik 2014

W niedzielę 3 października AdleRki z rocznika 2014 rozegrały kolejną kolejkę Ligi Żaka na Football-on. Trenerzy tego rocznika bardzo cieszą się, że chłopcy dołożyli kolejne cenne minuty do do bagażu swoich doświadczeń, kilku zawodników miało okazję uczestniczyć w takim wydarzeniu po raz pierwszy. Cieszy również fakt, że młodzi zawodnicy zdobywają wiele bramek oraz cieszą się grą.

Rocznik 2013

Trener Patryk Damasiewicz: W sobotę około godziny 14 nasza drużyna uczestniczyła w rozgrywkach Ligi Żaka, które odbywają się na Football-on w Rudzie Śląskiej. Podczas turnieju mierzyliśmy się z zespołami Stadionu Śląskiego, Boomeranga Ruda Śląska oraz Orła Mokre. Mecze obfitowały w wiele bramek zdobywanych przez każdą z drużyn. Była to kolejna okazja do sprawdzenia postępów w naszej grze. Jestem zadowolony z tego, że nasze AdleRki mogły zdobywać doświadczenie, a także czerpać radość z kolejnych meczów.

Rocznik 2012

Trener Adrian Bury: To były kolejne intensywne dni dzięki, którym nasi podopieczni zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Ogromnym komfortem jest posiadanie aż trzech drużyn, które biorą udział w rozgrywkach prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Pozwala to wszystkim zawodnikom na regularną grę, a co za tym idzie na podnoszenie swoich umiejętności. Podczas ostatnich dni zmierzyliśmy się z drużynami Józefki Chorzów, Unii Kosztowy i GKS Katowice. Każdy z rywali postawił przed nami trudne warunki, przez co nasi zawodnicy musieli wznieść się na wyżyny umiejętności i kreatywności. 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności