Jak mijają dni AdleRkom?

Kolejne intensywne dni w naszej AdleRkowej grupie za nami. Każdego tygodnia nasi najmłodsi piłkarze mogą liczyć na uzupełnienie swoich treningów meczami lub turniejami, które są okazją do świetnej zabawy oraz rozwoju.

Rocznik 2015

Trener Patryk Damasiewicz: 10 października pojechaliśmy na turniej do Chełmka. Rozegraliśmy tam kilka meczów w ramach Ekstraligi Talentów.

Zmierzyliśmy się z takimi zespołami jak: Słowik Olkusz, Banik Ostrava, Hutnik Kraków, Śląsk Wrocław i Zaborze Zabrze. Nasi chłopcy rozkręcali się z meczu na mecz. Trzeba przyznać, że jak na swój wiek to pokazali bardzo dojrzały futbol. Każdy z zawodników mógł nacieszyć się pierwszym takim doświadczeniem w życiu. Będziemy starali się, aby chłopcy jak najczęściej mieli okazję uczestnictwa w takich wydarzeniach. Jest to świetna okazja nie tylko do nauki, ale także do zabawy.

Rocznik 2014


Drużyna żaków młodszych w miniony weekend miała okazję rozegrać kolejną kolejkę Śląskiej Ligii Żaka, która odbywa się na obiektach Football-on w Rudzie Śląskiej. Trenerzy jednogłośnie cieszą się z występów swoich podopiecznych oraz z inicjatywy stworzenia możliwości rywalizacji w takiej formie. Każde kolejne spotkanie dostarcza nowych doświadczeń młodym zawodnikom i sprawia, że ich umiejętności idą do góry.

Rocznik 2013


W sobotę również drużyna żaków starszych rozgrywała swoje mecze we wcześniej wspomnianej Lidze Żaka. Nasi chłopcy trafili do wymagającej grupy, ale przez cały turniej prezentowali się dobrze, z czego cieszy się trener Patryk Damasiewicz. Mimo silnych starań brakowało nam jedynie skuteczności i nasze liczne akcje niestety nie kończyły się bramkami. Zaangażowanie i podejście do każdego meczu napawa sztab szkoleniowy optymizmem.

Rocznik 2012


Najstarsza grupa AdleRkowa nie mogła narzekać na nudę. Chłopcy rozegrali trzy spotkania w ramach rozgrywek Ligii Orlika, która prowadzona jest przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Takie udogodnienie pozwala każdemu zawodnikowi rozegrać równą ilość minut i pozwala rozwijać się zgodnie z planem. W sobotę nasi chłopcy rozegrali mecz przeciwko Rozwojowi Katowice, w poniedziałek zmierzyliśmy się z AKS Mikołów, a w środę podejmowaliśmy SMS Ruda Śląska. Każde ze spotkań było próbą umiejętności, które podnosimy podczas treningów, a także odpowiedzią czy zmierzamy w dobrym kierunku - podkreśla trener Adrian Bury

 Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności