PLAN ZAJĘĆ TRENINGOWYCH W OKRESIE WIOSENNYM

 

              ZASADY FUNKCJONOWANIA

AKADEMII PIŁKARSKIEJ RUCH CHORZÓW S.A.

Nasza misja!!

Głównym zadaniem i celem AP Ruch Chorzów jest zaszczepienie w najmłodszych piłkarzach pasji i umiłowania do piłki nożnej. Jako klub z prawie 100 letnią tradycją okraszoną 14-toma tytułami Mistrza Polski, chcemy zgromadzić wokół niebieskiej „eRki”  jak największą grupę małych adeptów piłki nożnej, którzy w przyszłości będą mogli pisać nowy rozdział historii klubu z ul. Cichej 6.

Co oferujemy? Jak szkolimy?

Wyjątkowość naszych piłkarskich zajęć nab

orowych, które w każdej grupie odbywają się dwa razy w tygodniu (1h 15min) pod okiem dwóch młodych, zdolnych i wykwalifikowanych trenerów, którzy w miłej i przyjaznej atmosferze prowadzą zajęcia sportowe.

Treningi, prowadzone według najnowocześniejszych form i metod treningowych zaczerpniętych m.in. z czołowych klubów piłkarskich Hiszpanii i Niemiec, oparte są o nauczanie i doskonalenie techniki specjalnej w zabawach, grach i pojedynkach 1 x 1 czy 2 x 1. Kładziemy duży nacisk na ogólny rozwój młodego piłkarza, włączając w to sferę mentalną czyli budowanie pewności siebie, a także psychologiczną, pozwalającą na kreowanie postawy zwycięzcy, bez krzyku, stresu – pełna swoboda i kreatywność w grze.

Około połowę czasu jednostki treningowej stanowią małe gry maksymalnie 5 na 5 oraz małe gry zadaniowe rozwijające umiejętności taktyczne w grze.

Dzięki takim zajęciom zawodnicy kształtują również takie zdolności motoryczne jak: koordynacja ruchowa, gibkość, szybkość.

Jakie postawy kształtujemy?

Oprócz sprawności fizycznej nieodzownymi elementami w treningu są: dyscyplina, praca w grupie oraz zdrowa rywalizacja fair play, której zawodnicy uczą się na każdym treningu. Wyniesione przez dzieci doświadczenia z treningów będą kształtować charakter nie tylko sportowca, ale i człowieka.

Od przedszkolaka i pierwszej klasy wprost do Ekstraklasy!

Poprzez drabinkowy układ szkolenia: zaczynając od dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas 1-3 szkoły podstawowej, czyli grup naborowych, poprzez trzy klasy sportowe od 4-6 szkoły podstawowej, kontynuując w klasach gimnazjalnych, a kończąc na klasach licealnych lub technicznych, zapewniamy pewną i logiczną ciągłość szkolenia w AP Ruch Chorzów S.A.

Jak do Nas dołączyć?

Najprostszym i najszybszym sposobem jest kontakt telefoniczny z trenerem określonej grupy wiekowej i przyjście na trening, bądź skontaktowanie się z Koordynatorem ds. Szkolenia Młodzieży Panem Dariuszem Gęsiorem lub Koordynatorem - Trenerem Grup Naborowych Panem Mateuszem Markiewiczem.

Na pierwszych zajęciach otrzymają Państwo deklaracje członkowskie, które wyjaśnią kwestie płatności za uczestnictwo w treningach Akademii.

Strój młodego piłkarza.

  • Buty dopasowane do nawierzchni, czyli trampki bądź halówki na halę, „lanki” bądź „śniegówki” na sztuczną lub naturalną nawierzchnię.

  • Getry piłkarskie bądź skarpety

  • Spodenki bądź spodnie dresowe

  • Koszulka z długim bądź krótkim rękawem

Proszę pamiętać o wodzie dla swoich pociech na treningu!!

 

Akademia Piłkarska Ruch Chorzów S.A.

Mateusz Markiewicz

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności