Głosujemy na projekt klubu SPARTAN oraz ''Turniej Marzeń na Kresach''!

Klub Spartan Chorzów zgłosił projekt do VI Budżetu Obywatelskiego Chorzowa. Celem jest modernizacja sali sportowej przy ul. Powstańców 68, na której również i nasi zawodnicy odbywają dodatkowe treningi ogólnorozwojowe.

Mieszkańców Chorzowa oraz osoby pracujące w naszym mieście gorąco zachęcamy do głosowania!

Poniżej apel klubu Spartan:

Apelujemy do całej Niebieskiej Społeczności, szczególnie do mieszkańców Naszego Miasta. Niebiescy, mamy krótkie, ale treściwe przesłanie:

W czasach gdzie wiatr wieje nam w oczy, a chmury nad klubem i społecznością kibicowska są czarniejsze niż zwykle – potrzebujemy Waszej pomocy – oczywiście chodzi o projekt w ramach budżetu obywatelskiego, o który walczymy! Panowie, wielu z Was było u nas na sali, przelewaliśmy w tym miejscu razem krew, pot i łzy w jednym celu. Pomagaliśmy wyciągać z bramy, szkolimy młodzież z AP Ruchu – pomóżcie teraz nam – odnowić naszą świątynię. Potrzebujemy chociaż trochę blasku, trochę nadziei, miejsca, w którym utworzymy przyszłość. Nowych Mistrzów, nowych zawodników, nowych pasjonatów, odciągniemy dzieci od komputerów, zaproponujemy zajęcia dla seniorów oraz dla rodziców z dziećmi nieodpłatnie.

To głosowanie, to nasza szansa.... Dlatego prosimy Was wszystkich, o pomoc. Jeśli nie dla nas, to dla tych, dla których ta sala była i jest drugim domem, bo na pewno każdy z Was zna chociaż 1 osobę, która trenuje w SPARTAN TEAM Chorzów!

ODDAJ GŁOS 5 PKT NA PROJEKT CENTRUM ''OD JUNIORA DO SENIORA'' I POMÓŻ NAM WYREMONTOWAĆ SALĘ – TOBIE ZAJMIE TO 3 MINUTY I NIC CIĘ TO NIE KOSZTUJE – NAM POSŁUŻY TO NA WIELE, WIELE LAT!

Każdy z nas może oddać też głos na projekt społeczny – prośba o wsparcie „TURNIEJU MARZEŃ NA KRESACH” dla Niebieskich bajtli. Mamy nadzieję, że będziemy mieli z nich pociechę.

DZIĘKI!

ODDAJ SWÓJ GŁOS!

"OD JUNIORA DO SENIORA": MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ PRZY UL. POWSTAŃCÓW 68

Opis zadania: Projekt dotyczy modernizacji sali gimnastycznej przy ul. Powstańców 68. Sala ma być ogólnodostępna w określonych godzinach. Jest to forma aktywności ruchowej i spędzania czasu pod zadaszeniem co w odróżnieniu do innych projektów np. ''siłowni pod chmurką'' czy ''placu zabaw dla dzieci'' pozwoli mieszkańcom na korzystanie z obiektu przez wszystkie pory roku bez względu na warunki atmosferyczne. Dodatkowo nasze Stowarzyszenie GB Spartan Chorzów - zapewni na ogólnodostępne zajęcia nieodpłatnie wykwalifikowanych instruktorów, którzy będą prowadzili zajęcia dla różnych grup społecznych z naszego miasta. Modernizacja obiektu ma polegać głównie na wyremontowaniu pomieszczeń tj. sala, szatnie, sanitariaty... Dodatkowo w ramach projektu widzimy możliwość aktywizacji mieszkańców poprzez organizację rozmaitych turniejów sportowych w obiekcie dla mieszkańców naszego miasta np. wyciskanie kettelbela, olimpiada sprawnościowa dla najmłodszych czy Chorzowski zawody sportów chwytanych tj. judo, zapasy, jiu jitsu. Obecnie w Chorzowie mamy ogromne sukcesy na polu sportów walki, chcemy zainteresować tą forma aktywności mieszkańców naszego miasta, a poprzez dostosowanie i wyposażenie obiektu do obowiązujących standardów uważamy, że jest to bardzo możliwe. Dzięki obiektowi możemy też mieć wpływ na wiele czynników społecznych tj. walka z nadwagą, aktywność seniorów, czy odciąganie dzieci od komputerów. Podsumowując realizacja projektu posłuży szerokiemu przekrojowi mieszkańców Chorzowa, całoroczna dostępność, brak ograniczeń wiekowych, brak wpływu na korzystanie ze względu na warunki atmosferyczne, zapewnienie kadry instruktorskiej. Od juniora do Seniora!!! Zdrowy Chorzów Zdrowy Ruch - aktywność, zdrowie, sprawność!!!

IMPREZA PIŁKARSKA "TURNIEJ MARZEŃ NA KRESACH"

Opis zadania: Chcę, żeby na boisku przy ulicy Wolności 139 "Kresy", został zorganizowany turniej piłki nożnej dla dzieci w wieku szkolnym. Podczas turnieju, każdy z uczestników powinien otrzymać napój, posiłek regeneracyjny, pamiątkowy dyplom, a najlepsi zawodnicy nagrody, które zachęcają do sportowego trybu życia. W trakcie turnieju zorganizować spotkanie dla rodziców uczestników, celem przeprowadzenia szkolenia "Świadomy rodzic".

ODDAJ SWÓJ GŁOS!

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności