U15/2004: ''Będziemy się rozwijać jeszcze lepiej'' - remis w Tychach, Niebiescy z tytułem Wicemistrza Śląska!

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY

TYSKI SPORT - RUCH CHORZÓW 3:3

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi trampkarze zremisowali z Tyskim Sportem 3:3 i uplasowali się ostatecznie na drugim miejscu w tabeli, uzyskując tym samym tytuł Wicemistrza Śląska.
Niebiescy wygrali dziesięć z czternastu meczów, raz dzielili się punktami, a trzy razy schodzili z boiska pokonani. Nasz zespół zdobywając 48 bramek może pochwalić się najskuteczniejszym atakiem w lidze. Bardzo dobrze spisywała się także defensywa - podopieczni trenera Piotra Bogusza we wszystkich spotkaniach stracili 18 goli.
Tytuł Mistrza Śląska przypadł Piastowi Gliwice, który wyprzedził nasz zespół w tabeli o jeden punkt. 

Trener Piotr Bogusz: Bardzo dobre zawody rozegraliśmy dzisiaj w Tychach, gdzie byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Straciliśmy szybko trzy bramki - pierwszą z rzutu karnego, przy czym sami nie wykorzystaliśmy jedenastki.

Pomimo tego graliśmy swoje, to, co założyliśmy przed meczem i kwestią czasu było kiedy zaczniemy trafiać do bramki rywala. Przed przerwą zdobyliśmy gola kontaktowego, a w drugiej połowie nadal dominowaliśmy na boisku. Mieliśmy mnóstwo sytuacji, ale zawodziła nasza skuteczność. Momentami sami siebie pytaliśmy "Jak to nie wpadło?". Konstruowaliśmy akcje od tyłu, od bramkarza i brakowało tylko tej przysłowiowej kropki nad "i". W pozostałych aspektach prezentowaliśmy bardzo wysoki poziom i możemy być zadowoleni z postawy chłopaków. Gratulacje - dzisiaj było widać zaangażowanie, chłopcom bardzo zależało i nie przestraszyli się tego meczu. 

Podsumowując rundę jesienną to była to bardzo fajna, mocna liga. Wszystkie zespoły, może oprócz MKS-u Żory, prezentowały w miarę wyrównany poziom, więc można było rywalizować z dobrymi przeciwnikami. Zapowiada się na to, że ta liga wiosną będzie jeszcze silniejsza, ponieważ z Ligi Centralnej mogą odnotować spadek dwie drużyny. W tym układzie, mierząc się z silnymi rywalami,  będziemy się rozwijać jeszcze lepiej. Nie ukrywam też, że część chłopaków będzie już systematycznie trenować i rozgrywać mecze w drużynie juniorów młodszych. Co do chłopaków, to zdyscyplinowana, dobrze zorganizowana grupa, która ciężko pracuje i wie czego chce. Nie musiałem ich poznawać, oprócz paru nowych twarzy, bo już kiedyś miałem przyjemność ich trenować i jestem pewien, że jeśli nie zmienią swojego podejścia i nadal będą tak się przykładać, to będziemy mieć z nich pociechę i pożytek. 

Tyski Sport - Ruch Chorzów 3:3 (3:1)

Bramki Ruch Chorzów: Starzyński -2, Mucha

Skład: Pietrzyk, Kubisa, Letkiewicz, Wacławski, Bąk, Kolec, Żmurko, Mucha, Sadowski, Rudzki, Skudlik / Mieszczanin, Starzyński, Jaskólski, Bujoczek, Łosik, Sęk, Skała

Następny mecz: koniec rundy jesiennej 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności