U15: Piotr Bogusz - ''To pomoże potem w lidze''

Wczoraj okres przygotowawczy rozpoczęła drużyna trampkarzy U15, która prowadzona jest przez trenera Piotra Bogusza.

- Tak naprawdę po epidemii nie ma już myślę śladu, ponieważ wraz z pierwszymi ograniczeniem restrykcji rozpoczęliśmy treningi. Zawodnicy mieli do wykonywania zadania w czasie wolnym, jednakże wiadomo, że po każdej przerwie istnieje ryzyko wystąpienia kontuzji, których bardzo chcielibyśmy uniknąć. Będziemy stale monitorować stan zawodników i w razie potrzeby reagować.- mówi opiekun drużyny.

W trakcie przygotowań młodzi piłkarze rozegrają pięć meczów kontrolnych, które mają przygotować ich do trudów walki w sezonie rozpoczynającym się 15 sierpnia.

- Zależało nam na dobraniu mocnych przeciwników i myślę, że udało nam się tego dopiąć. Będziemy grali z zawodnikami starszymi, to pomoże nam potem w lidze.

Całość okresu przygotowawczego odbywać się będzie na własnych obiektach i sztab szkoleniowy zamierza wykorzystać ten czas maksymalnie, nie zważając na żadne niedogodności

- Brak obozu? No cóż, trudno. Musimy skoncentrować się na tym co jest i jak najlepiej zrealizować plan, który sobie założyliśmy.

Plan meczów kontrolnych drużyny U15:

25.07 Wawel Wirek (2006)
1.08 UKS Ruch Chorzów (2005)
4/5.08 AKS Mikołów
7.08 Ruch Chorzów (2005)
10.08 Polonia Łaziska Górne (2005)

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności