U15: ''Z nadzieją patrzymy w przyszłość'' - trener Piotr Bogusz o rundzie jesiennej

Nasi trampkarze zajęli w minionej rundzie jesiennej wysokie czwarte miejsce w tabeli II Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Piotra Bogusza zgromadzili na swoim koncie 26 punktów. Osiem razy dominowali nad rywalem, dwa razy remisowali i cztery razy uznawali wyższość przeciwników. W 14 spotkaniach Niebiescy zdobyli 49 bramek, tracąc przy tym o dziewiętnaście goli mniej. 

Trener Piotr Bogusz: Wiek trampkarza jest dla młodych zawodników bardzo ważnym czasem, bo lada moment przejdą do kategorii juniora. Naszym celem nadrzędnym jest rozwój każdego zawodnika, a wiadomo, że najlepiej robi się to w trakcie meczu, kiedy następuje rywalizacja.

Poziom ligi, w której występowaliśmy pozwalał na to jak najbardziej. Rozgrywki były w miarę wyrównane, ale Górnik Zabrze odskoczył pozostałym i zdominował ligę. My zajęliśmy czwartą pozycję, jednak zdobyliśmy tyle samo punktów, co dwa poprzedzające nas zespoły. Oprócz dwóch słabszych meczów, wszystko szło w dobrym kierunku. Staraliśmy się grać w swoim stylu, a więc  rozgrywać piłkę krótkimi podaniami i stosować wysoki pressing. Najlepszym meczem rundy, było starcie z GKS-em Katowice, które było zwieńczeniem naszego pomysłu na grę. Przed chłopakami jeszcze wiele pracy, ale z nadzieją patrzymy w przyszłość. Dwóch naszych zawodników zadebiutowało w rozgrywkach Centralnej Ligii Juniorów i byli to Antoni Franke i Szymon Szczepaniak, a kolejni chłopcy powoli dobijają się do składu trenera Pawła Drapały i uczęszczają do starszego rocznika na treningi. My również staraliśmy się wprowadzać do zespołu młodszych chłopaków, których zaangażowanie stało na bardzo wysokim poziomie.

TABELA

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności