U15: ''Wyniki były wzorowe'' - trener Piotr Bogusz o udanej rundzie trampkarzy

Nasza drużyna trampkarzy została mistrzem II wojewódzkiej ligi. Podopieczni trenera Piotra Bogusza zdominowali rozgrywki i sezon zakończyli z 10 punktami przewagi nad kolejnym zespołem! W 14 spotkaniach zgromadzili 37 punktów, jedynie raz zaznali goryczy porażki i raz zremisowali. Oprócz zwycięstwa w klasyfikacji punktowej, zwyciężyli także pod względem statystyk, będąc najlepszą ofensywą w lidze z liczbą 53 strzelonych goli, oraz najszczelniejszą defensywą z jedynie 17 straconymi bramkami.

Trener Piotr Bogusz: Miniony sezon był dla nas bardzo owocnym czasem. Według mnie chłopcy fajnie się rozwinęli, wszyscy zrobili progres. Cieszy fakt, że zawodnicy zadebiutowali w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów i część z nich na stałe trenowała u trenera Pawła Drapały. W lidze wyglądaliśmy bardzo dobrze, a jeśli chodzi o same wyniki to były one wzorowe, bo przegraliśmy tylko jedno spotkanie i raz zremisowaliśmy. Jeśli chodzi o samą grę to  chłopcy realizowali założenia taktyczne, które sobie zakładaliśmy. Wiadomo, jak to na boisku – raz z lepszym, a raz z gorszym skutkiem, ale nigdy nie brakowało w tym ich zaangażowania. Bardzo fajnie pracowało mi się z tą grupą, są to zdyscyplinowani chłopcy. Dziękuję trenerowi Łukaszowi Jońcowi, który włożył sporo serca w swoją pracę i wiele mu zawdzięczamy. Dziękuję, także trenerom z roczników sąsiednich, a więc Damianowi Łukasikowi, Danielowi Tukajowi i Pawle Drapale, za to, że nasza współpraca przebiegała wzorowo. Chłopcom życzę przyjemnego wypoczynku i powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie.

 

 

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności