U15: ''Ta mieszanka da super efekty'' - trampkarze na start!

W dniu dzisiejszym, o godzinie 10.00 zmagania piłkarskie rozpoczną trampkarze młodsi, którzy pod wodzą trenera Piotra Bogusza będą występowali w II Lidze Wojewódzkiej.
Już na samym początku rozgrywek naszych zawodników czeka wysoko zawieszona poprzeczka w postaci drużyny Piasta Gliwice. 

Trener Piotr Bogusz: Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęliśmy 26 lipca. Przez pierwsze dni trenowaliśmy na własnych obiektach i rozegraliśmy jeden mecz sparingowy, następnie wyjechaliśmy na obóz przygotowawczy, który był bardzo intensywny.  Zorganizowaliśmy tam cztery sparingi z mocnymi drużynami.

Podczas zgrupowania mieliśmy świetne warunki do popracowania nad elementami techniczno – taktycznymi oraz, oczywiście, nad sprawnością fizyczną. Wiadomo, że nadrzędnym celem jest przygotowanie chłopców do występów w Centralnej Lidze Juniorów, ale jeśli chodzi o nadchodzący sezon, to chcemy w każdym meczu zaprezentować 100% swoich umiejętności i wdrażać swój plan szkolenia, który mamy nadzieję będzie dawał efekty. Naszą kadrę wzmocniło kilku chłopców, którzy na pewno wniosą sporo jakości do drużyny, ponadto podczas meczów wspierać nas będą zawodnicy, którzy na co dzień  trenują w drużynie juniorów u trenera Daniela Tukaja. Ta kategoria wiekowa jest połączeniem dwóch roczników, a więc rocznika 2008 i rocznika 2007 i jestem ciekawy jak młodsi chłopcy poradzą sobie, głównie w aspektach fizycznych, podczas rywalizacji w mocnej II Lidze Wojewódzkiej. Patrząc jednak na całokształt jestem spokojny i uważam, że ta mieszanka da super efekty.

Wyniki spotkań kontrolnych:

Garbarnia Kraków - Ruch Chorzów 3:0

Respect Szalowa 2007 - Ruch Chorzów 1:10

Respect Szalowa 2006 - Ruch Chorzów 1:2

Beskidza Akademia Sportowa - Ruch Chorzów 0:3

Unia Tarnów - Ruch Chorzów 3:5

Pierwsze spotkanie ligowe z Piastem Gliwice odbędzie się w dniu dzisiejszym na Kresach o godz. 10.00. Pełen terminarz spotkań naszych trampkarzy znajduje się z kolei TUTAJ. 

Źródło: własne

Foto: Tomasz Stefanik

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności