Terminarz: Wszystkie zespoły | + U15: II Liga Wojewódzka Trampkarzy


Kolejka 1

sobota, 20.03.2021
10:00 FC Będzin-GKS Gieksa Katowice S.A.1 - 3
10:00 Ruch Chorzów S.A.-Raków Częstochowa6 - 2
10:00 Akademia Sportowa Lubliniec-GKS Piast Gliwice1 - 3
10:00 LKS Pogoń Imielin-Skra Częstochowa3 - 1

Kolejka 6

sobota, 24.04.2021
10:00 Akademia Sportowa Lubliniec-Raków Częstochowa1 - 7
12:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Gieksa Katowice S.A.1 - 3
niedziela, 25.04.2021
09:00 GKS Piast Gliwice-Skra Częstochowa6 - 2
09:00 Ruch Chorzów S.A.-FC Będzin2 - 0

Kolejka 7

piątek, 30.04.2021
09:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Ruch Chorzów S.A.0 - 1
sobota, 01.05.2021
10:00 Skra Częstochowa-Akademia Sportowa Lubliniec8 - 0
16:30 Raków Częstochowa-LKS Pogoń Imielin6 - 0
niedziela, 02.05.2021
13:00 FC Będzin-GKS Piast Gliwice0 - 4

Kolejka 8

sobota, 08.05.2021
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-FC Będzin2 - 2
14:30 Raków Częstochowa-Ruch Chorzów S.A.2 - 3
niedziela, 09.05.2021
09:00 GKS Piast Gliwice-Akademia Sportowa Lubliniec6 - 0
10:00 Skra Częstochowa-LKS Pogoń Imielin4 - 4

Kolejka 9

sobota, 15.05.2021
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-GKS Piast Gliwice1 - 3
10:00 Ruch Chorzów S.A.-Skra Częstochowa2 - 1
10:00 FC Będzin-Raków Częstochowa2 - 3
10:00 LKS Pogoń Imielin-Akademia Sportowa Lubliniec6 - 2

Kolejka 2

środa, 19.05.2021
18:00 GKS Piast Gliwice-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
18:00 Raków Częstochowa-FC Będzin_ - _
18:00 Akademia Sportowa Lubliniec-LKS Pogoń Imielin_ - _
18:00 Skra Częstochowa-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 10

sobota, 22.05.2021
10:00 GKS Piast Gliwice-LKS Pogoń Imielin_ - _
10:00 Raków Częstochowa-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
10:00 Skra Częstochowa-FC Będzin_ - _
10:00 Akademia Sportowa Lubliniec-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 11

sobota, 29.05.2021
10:00 FC Będzin-Akademia Sportowa Lubliniec_ - _
10:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Pogoń Imielin_ - _
10:00 Raków Częstochowa-GKS Piast Gliwice_ - _
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Skra Częstochowa_ - _

Kolejka 3

środa, 02.06.2021
18:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Raków Częstochowa_ - _
18:00 Ruch Chorzów S.A.-Akademia Sportowa Lubliniec_ - _
18:00 LKS Pogoń Imielin-GKS Piast Gliwice_ - _
18:00 FC Będzin-Skra Częstochowa_ - _

Kolejka 12

sobota, 05.06.2021
10:00 GKS Piast Gliwice-Ruch Chorzów S.A._ - _
10:00 LKS Pogoń Imielin-FC Będzin_ - _
10:00 Akademia Sportowa Lubliniec-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
10:00 Skra Częstochowa-Raków Częstochowa_ - _

Kolejka 13

sobota, 12.06.2021
10:00 Raków Częstochowa-Akademia Sportowa Lubliniec_ - _
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-LKS Pogoń Imielin_ - _
10:00 Skra Częstochowa-GKS Piast Gliwice_ - _
10:00 FC Będzin-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 4

środa, 16.06.2021
18:00 Akademia Sportowa Lubliniec-FC Będzin_ - _
18:00 GKS Piast Gliwice-Raków Częstochowa_ - _
18:00 LKS Pogoń Imielin-Ruch Chorzów S.A._ - _
18:00 Skra Częstochowa-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 14

niedziela, 20.06.2021
10:00 Akademia Sportowa Lubliniec-Skra Częstochowa_ - _
10:00 LKS Pogoń Imielin-Raków Częstochowa_ - _
10:00 GKS Piast Gliwice-FC Będzin_ - _
10:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _

Kolejka 5

niedziela, 27.06.2021
18:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Akademia Sportowa Lubliniec_ - _
18:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Piast Gliwice_ - _
18:00 Raków Częstochowa-Skra Częstochowa_ - _
18:00 FC Będzin-LKS Pogoń Imielin_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności