U17: ''W końcu na zero z tyłu'' - MKS Zaborze pokonane

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW -  MKS ZABORZE 2:0 

Trener Daniel Tukaj: Wyglądało na to, że drużyna z Zaborza będzie jedną z tych, z którą łatwo będzie można sobie dopisać punkty. Jednak ich wygrana z Zagłębiem Sosnowiec pokazała, że potrafi ona walczyć i wygrywać. Dlatego przed meczem uczulaliśmy naszych zawodników, żeby nie lekceważyć przeciwnika i zachować koncentrację do końca. Oczywiście przez całe spotkanie to my prowadziliśmy grę, lecz brakowało wykończenie akcji. Szczególnie w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka okazji bramkowych, których niestety nie wykorzystaliśmy. Goście, natomiast, przeprowadzali bardzo groźne kontry i zagrażali nam przy stałych fragmentach gry. Trzeba jednak dopisać po stronie plusów, że w końcu zagraliśmy na zero z tyłu, a przede wszystkim nie po popełnialiśmy prostych błędów w defensywie. Za cztery dni czeka nas rewanż w Zabrzu i trzeba zagrać zdecydowanie skuteczniej, aby mecz był mniej nerwowy.

Poprawiono: wtorek, 18, maj 2021 21:09

Odsłony: 14

Czytaj więcej: U17: ''W końcu na zero z tyłu'' - MKS Zaborze pokonane

CLJ U17: ''Mecz obfitujący w wiele fauli i negatywnych emocji'' - remis z Rozwojem

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  ROZWÓJ KATOWICE - RUCH CHORZÓW 0:0 

Trener Paweł Drapała: Z przebiegu meczu cieszymy się z remisu, bo mamy przewagę trzech punktów nad Rozwojem, a wszyscy wiemy, że z tą drużyną będziemy walczyć o utrzymanie. Co do samego spotkania, to obie strony miały swoje sytuacje i tak naprawdę kto by strzelił pierwszy bramkę mógł je wygrać. Mecz był bardzo nerwowy, obfitujący w wiele fauli i negatywnych emocji, ale dopisujemy jeden punkt i patrzymy już na zaległe spotkanie, który gramy w środę na wyjeździe z GKS-em Tychy.

U17: ''Mało jakości, dużo przypadku'' - przegrana w meczu na szczycie

II WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  RUCH CHORZÓW -  RUCH RADZIONKÓW 4:6

Trener Daniel Tukaj: Po wyniku widać, że dzisiaj na Kresach byliśmy świadkami radosnego futbolu. Wygrała drużyna bardziej zdeterminowana, bo jeśli chodzi o sytuacje bramkowe, to był w nich remis. Mało dziś było jakości w grze, a więcej przypadku. Jak wiemy piłka nożna jest grą błędów, a my popełniliśmy o dwa więcej niż Radzionków. Pozytywem może być fakt, że dwukrotnie przegrywając potrafiliśmy doprowadzić do remisu. Kolejna lekcja pokory dla nas, która pokazuje ile jeszcze przed nami pracy.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności