U17: ''Remis wydaje się być sprawiedliwy'' - Podział punktów w Gliwicach

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

 Piast Gliwice - Ruch Chorzów 1:1

Trener Igor Łukasik: Wchodzimy dobrze w spotkanie bo już w 8 minucie zdobywamy bramkę po stałym fragmencie gry. Po bramce dalej kontynuowaliśmy dobrą grę i możemy tylko żałować, że nie udało się podwyższyć naszego prowadzenia. Po utracie bramki również ze stałego fragmentu gry, sytuacja na boisku nieco bardziej się wyrównała. Druga połowa była już wyrównana i zarówno my jak i Piast mogliśmy przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Wydaje się, że z przebiegu meczu remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem.

Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

Informujemy kandydatów do I klasy Liceum, że począwszy od dnia dzisiejszego można logować się na stronie https://slaskie.edu.com.pl, gdzie wybierając szkołę VII Liceum Ogólnokształcące (ZSTiO nr 4) w Chorzowie, ul. Św.Piotra 1, 41-500 Chorzów - klasy 1LOA, 1LOB uczyni się kolejny krok do wstąpienia do licealnej klasy sportowej Centrum Szkolenia Ruch Chorzów.

Zgodnie harmonogramem ogłoszonym przez MEN rejestracja kandydatów potrwa do 30 maja br. ! 

 

Poprawiono: poniedziałek, 16, maj 2022 08:03

Odsłony: 1109

Czytaj więcej: Logowanie do klas ponadpodstawowych rozpoczęte!

U17: ''Gratulacje dla chłopaków'' - Zwycięstwo juniorów młodszych

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

  Ruch Chorzów - GKS Tychy 2:1

Trener Igor Łukasik: W pierwszej połowie byliśmy zespołem lepszy od naszego przeciwnika. Dobrze zakładaliśmy pressing, który dawał nam kilka odbiorów piłki na połowie przeciwnika. Bramkę zdobyliśmy po bardzo fajnym podaniu prostopadłym i ruchu na wolne pole naszego napastnika, który w sytuacji sam na sam spisał się bez zarzutu. Mogliśmy w pierwszej połowie zdobyć przynajmniej jedną bramkę więcej, ale niestety skuteczność nie była po naszej stronie. Drugą połową mogłoby się wydawać, że zaczynamy bardzo dobrze bo już w 4 minucie zdobywamy bramkę na 2:0 i wydawało nam się, że mamy sytuacje pod kontrolą. Niestety po tej drugiej bramce nie wiadomo dlaczego w szeregi naszej drużyny wdarł się chaos i niepewność co poskutkowało utratą bramki kontaktowej. Po straconej bramce kolejne minuty były bardzo nerwowe, ale na szczęście udało nam się to wytrzymać i potem im bliżej końca spotkania to my byliśmy bliżej zdobycia trzeciej bramki niż przeciwnik bramki wyrównującej. Gratulacje dla chłopaków za kolejne zwycięstwo.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności