1999: Smutny weekend

Dnia 2 listopada w meczu 10 kolejki Śląskiej Ligi Trampkarzy 99' Niebiescy nie sprostali na własnym boisku zespołowi APN GKS Tychy. Mecz odbył się w nietypowym terminie, bo w sobotę o godz. 11.00.

 

 

Drużyna APN zajmowała przed tą kolejką 9 miejsce w tabeli. Ruch plasował się na ostatnim stopniu podium. Jeżeli chodzi o sam mecz to niestety młodzi zawodnicy nie mogą go uznać za udany. Gra długimi fragmentami była szarpana i chaotyczna. Do szatni z uśmiechem na twarzy schodzili goście, którzy prowadzili 1:0. Niestety druga połowa była jeszcze gorsza niż pierwsza. Z obu stron brakowało skłądnych i przemyślanych akcji. Niebiescy starali się wyrównać straty, lecz przez długi czas bili głową w mur. jednakże w końcu udało im się strzelić bramkę wyrównującą. Po dobrym dośrodkowaniu Nowakowskiego gola strzelił Sikora. Niestety pod koniec spotkania gościom udało się ponownie wyjść na prowadzenie i tej przewagi nie oddali już do 90'.

Podsumowując to spotkanie musimy podkreślić, iż drużyna Ruchu Chorzów trapiona jest kontuzjami. Fakt ten na pewno miał znaczenie jeżeli chodzi o jakość spotkania. Jednakże nikt nie może odmówić młodym zawodnikom chęci walki i ambicji.

Skład Ruchu: Mleczko (Grabara)- Machała, Małkowski, Górecki, Rodasik (Przybysz)- Nowakowski, Kowalczyk, Pawlas (Sikora), Starzyński- Ogiński, Michalski

Bramki:

0:1- ?

1:1- Sikora (Nowakowski)

1:2- ?

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności