CLJ U17: ''Zdobywamy ważne trzy punkty'' - wygrana z Gwarkiem

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RUCH CHORZÓW - SKS GWAREK ZABRZE  1:0

Trener Paweł Drapała: W kontekście czasów jakie nastąpiły i miejsca w tabeli był to ciężki mecz. Cieszymy się, że wygraliśmy i zdobywamy bardzo ważne trzy punkty. Pierwsza połowa przebiegała pod kontrolą naszego zespołu, gdzie utrzymywaliśmy się przy piłce i kreowaliśmy sytuacje bramkowe, a jednak zeszliśmy do szatni z bezbramkowym remisem. W drugiej połowie wkradło się w nasze poczynania sporo nerwów i pomimo prowadzenia 1:0 nie potrafiliśmy kontrolować spotkania, a Gwarek działał z większą wiarą i determinacją, aby wynieść z tego meczu choć jeden punkt. Mam trochę pretensji do zespołu, że w drugiej połowie nie potrafiliśmy kontynuować tego, co prezentowaliśmy w pierwszej połowie, bo wiem, że potrafimy tak grać. Pomimo tego, gratulacje dla chłopaków. 

Ruch Chorzów - SKS Gwarek Zabrze 1:0 (0:0)

1:0 - Skała, 62 minuta

Ruch Chorzów: Pietrzyk, Pytlarz, Talaga, Wacławski, Bąk, Gabryś, Skała, Skudlik (77' Bębenek), Mucha, Bujoczek, Rudzki (57' Stasiński)

Rezerwowi: Wieliczko, Przydacz, Gasz, 

Żółta kartka: Pytlarz, Wacławski

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności