U17: ''Jesteśmy optymistycznie nastawieni'' - na początek wiosny Polonia Bytom

Juniorzy młodsi rozpoczną rundę wiosenną od domowego pojedynku z Polonią Bytom, jaki zaplanowany został na sobotę, 20 marca o godz. 15.00.

W ramach rozgrywek II Ligi Wojewódzkiej Niebiescy zmierzą się ponadto z Rozwojem Katowice, Ruchem Radzionków, UKS-em Ajax Częstochowa, UKS-em Ruch Radzionków, UKS-em Ruch Chorzów, MKS-em Zaborze oraz Zagłębiem Sosnowiec. 

Trener Daniel Tukaj: Jak co roku naszym celem jest utrzymanie drugiej ligi, ale nadrzędnym celem zawsze jest rozwój wszystkich chłopaków i to, aby trafili do drużyny Centralnej Ligi Juniorów U17 jeszcze w tej rundzie lub do, miejmy nadzieję CLJ U19, w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o okres przygotowawczy to został on dobrze przepracowany.

Minusem na pewno jest to, że pojawiło się kilka kontuzji, ale mam nadzieję, że zawodnicy szybko wrócą do sprawności, podejmą rękawicę i zwiększą rywalizację w drużynie. Jesteśmy optymistycznie nastawieni przed startem rundy wiosennej i mamy nadzieję, że uda się nam ją dograć do końca. 

Wyniki spotkań kontrolnych: 

21.01 - Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 0:4
23.01 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:1
30.01 - Niwka Sosnowiec - Ruch Chorzów 1:3
06.02 - UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 4:2
13.02 - Ruch Radzionków - Ruch Chorzów 6:0
20.02 - Ruch Chorzów - Polonia Łaziska 2:0
27.02 - Ruch Chorzów - Kochcice 5:1
06.03 - Ruch Chorzów - Unia Bieruń Stary 7:0

Terminarz rundy wiosennej dostępny jest tutaj.

Trzymamy kciuki!

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności