CLJ U17: ''Byliśmy drużyną słabszą" - dotkliwa przegrana z Zagłebiem /foto/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:6

Trener Paweł Drapała: Przegrywamy zasłużenie z Zagłębiem, które przyjechało do nas mocnym składem. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2 i mieliśmy nadzieję, że w drugiej strzelimy bramkę i mecz może rozstrzygnąć się na naszą korzyść. Jednak rywal strzelało bramkę za bramką i nie byliśmy w stanie tak naprawdę nic zrobić. Myślę, że mi jako trenerowi, każda porażka, szczególnie tak dotkliwa, daje dużo do przemyśleń. Na pewno wyciągniemy wnioski i będziemy walczyć do ostatniego meczu. Pozostało jeszcze 10 kolejek, a cel nasz jest znany, chcemy się utrzymać w Centralnej Lidzę Juniorów. Nie chcę się tu usprawiedliwiać niewykorzystaniem pełnej kadry oraz brakiem regularnego cyklu treningowego, bo wyszliśmy na boisko i byliśmy po prostu drużyną słabszą. Mimo porażki gratuluję drużynie za walkę do ostatnich minut. 

Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 0:6 (0:2)

0:1 - 10 min.
0:2 - 30 min.
0:3 - 60 min.
0:4 - 64 min.
0:5 - 67 min.
0:6 - 75 min.
 

 

Ruch: Miarka – Drabek (46' Stasiński), Talaga, Wacławski, Galus, Skała (73' Rudzki), Wilczkiewicz (60' Gasz), Rudzki, Bąk, Pytlarz, Smaluch (66' Banaś)trener: Paweł Drapała.

Rezerwowi:  Wieliczko, Przydacz

FOTOGALERIA (Tomasz Stefanik)

 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności