CLJ U17: ''Zwycięstwo buduje pewność siebie'' - cenna wygrana z Rakowem /foto/

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U17

  RUCH CHORZÓW - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 2:1

Trener Paweł Drapała: Drugie zwycięstwo z rzędu na pewno buduje pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Było dzisiaj widać na boisku, że potrafimy grać w piłkę nożną. Pierwsza połowa remisowa, ale trzeba powiedzieć, że z gry mieliśmy więcej, bo utrzymywaliśmy się przy piłce, tworzyliśmy okazje bramkowe, a nawet i 100procentową tuż przed przerwą, której niestety nie wykorzystaliśmy. Druga połowa stała się bardziej wyrównana, nawet ze wskazaniem na rywali, ale to my po odbiorze dobrze wyszliśmy z kontrą i po strzale Krystiana Muchy, obrońca chcąc wybić piłkę zaliczył trafienie samobójcze. Gratulacje dla całej drużyny, bo my trenerzy, mogliśmy się czuć dumni, że prowadzimy tak zdeterminowaną i dążącą do wygrania drużynę, która na pewno ma umiejętności, aby powalczyć o komplet punktów z każdym w tej lidze.  

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 2:1 (1:1)

0:1 - 15 min.
1:1 - Bąk, 20 min.
2:1 - 83 min (trafienie samobójcze)

Skład: Miarka, Talaga, Wacławski, Galus, Pytlarz, Wilczkiewicz (73' Drabek), Skała, Rudzki, Bąk (82' Banaś), Stasiński (55' Gabryś), Smaluch (55' Mucha)

Rezerwowi: Wieliczko Gabryś, Drabek, Banaś, Mucha

FOTOGALERIA (Tomasz Stefanik)

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności