U17: ''Rozwój indywidualny będzie wzrastał" - trener Daniel Tukaj o zakończonym sezonie

Juniorzy młodsi, którzy swoje mecze rozgrywali w II Lidze Wojewódzkiej uplasowali się na czwartym miejscu w klasyfikacji końcowej. Po czternastu  spotkaniach licznik punktów zatrzymał się na 26 oczkach. Drużyna ośmiokrotnie zwyciężała, dwa razy remisowała i czterokrotnie musiała uznać wyższość rywali. Nasi przeciwnicy wyciągali piłkę z siatki 33 razy natomiast my pozwoliliśmy im na zdobycie 27 bramek.

Trener Daniel Tukaj: Jeśli chodzi o podsumowanie tego sezonu, to na wstępie trzeba powiedzieć, że osiągnęliśmy założony cel, czyli utrzymanie II Ligi Wojewódzkiej.

Przy odrobinie szczęścia w ostatnim meczu mogliśmy zostać wiceliderem tabeli, zabrakło jednak skuteczności, bo gra była poprawna. Drugim założonym celem było umożliwieni "złapania" jak największej ilością minut wszystkim zawodnikom. Również to nam się udało, poprzez dużą rotację w składzie oraz umożliwienie gry naszym chłopakom w drużynie rezerw, gdzie mogli doświadczyć mierzenia się z seniorami. Również część z nich zagrała w meczach CLJ, bo w następnym sezonie rocznik 2005 będzie stanowił o sile naszego zespołu na szczeblu centralnym. Najważniejszym jednak elementem był rozwój indywidualny każdego z zawodników i uważam, że będzie on nadal wzrastał dzięki sumiennej i systematycznej pracy, jaka miała miejsce w tym trudnym sezonie.

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności