CLJ U17: ''Pojawiła się myśl, że będziemy walczyć o utrzymanie" - trener Paweł Drapała o grze na poziomie centralnym

Drużyna juniorów młodszych występująca w Centralnej Lidze Juniorów uplasowała się na najniższym stopniu podium. Chłopcy w 14 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 23 punkty. Na taką sumę oczek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Zawodnicy trenera Pawła Drapały zdobyli 23 bramki, tracąc przy tym o jedną więcej. 

Trener Paweł Drapała: Trzeba powiedzieć że tegoroczna runda wiosenna zakończyła się do nas bardzo dobrze. Po nieciekawym początku, gdzie w trzech meczach zdobyliśmy jeden punkt pojawiła się myśl, że będziemy walczyć o utrzymanie.

W dodatku przytrafił się okres, w którym pandemia nie pozwoliła nam normalnie trenować przez trzy tygodnie. Po dotkliwej porażce z Zagłębiem Lubin złapaliśmy świetną passę, gdzie w pięciu kolejkach pod rząd zdobyliśmy 13 punktów i zakończyliśmy rundę na trzecim miejscu! Trzeba powiedzieć, że była to najlepsza runda, w której mieliśmy przyjemność wraz z sztabem uczestniczyć. Myślę, że wynik jest ważny, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że chłopcy zrobili spory progres i rozwinęli swoje umiejętności piłkarskie. Dziękuję wszystkim zawodnikom za oddane zdrowie i Niebieskie serce zostawione na boisku, bo to w dużej mierze Wasza zasługa. Większość z Was przejdzie na wyższy poziom, do juniora starszego i seniorów, więc życzę Wam samych sukcesów. Dziękuje również trenerowi Igorowi Łukasikowi, bez którego ten mały sukces nie miałby miejsca, za zaangażowanie i pasję.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności