ŚLJM: Wygrana z Podbeskidziem!

W sobotę, 29.03, inauguracyjnym spotkaniu grupy finałowej Śląskiej Ligi Juniorów Młodszych, nasza drużyna, po bardzo dobrym meczu, pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2.

 

 

– Jak na tę klasę rozgrywkową było to bardzo dobre spotkanie.  Mecz miał kilka faz. Najpierw my przeważaliśmy, czego efektem były dwa zdobyte gole. Następnie do głosu doszli goście, którzy tuż po przerwie zdobyli kontaktową bramkę. Kolejne minuty to przewaga naszej drużyny i kolejne dwa gole. Końcówka należała do Podbeskidzia, które zdołało zmniejszyć rozmiary porażki. Naszemu zespołowi należą się słowa pochwały za dobrą grę i zwycięstwo w meczu z silnym przeciwnikiem. Trener jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy. Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będą prezentować podobny poziom zaangażowania i skuteczności – relacjonuje Mirosław Jaworski, kierownik drużyny.

Ruch Chorzów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (2:0)
Bramki dla Ruchu: Żmuda, Kruczyński, Fredyk, Starowicz

Ruch: Kołodziej – Szymura, Świtała, Stefański, M. Żukowski – Żmuda (79 Głąb), Kruczyński, M. Bobryk (41 K. Lewandowski), Fredyk, Starowicz – Sołdecki (79 Tracz); trener: Mateusz Michalik.

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności