U10/2008: Pierwszy trening przed startem ligi 21 sierpnia!

Informujemy, że w związku ze zgłoszeniem do rozgrywek ligowych Orlików Młodszych - rocznik 2008 i młodsi, pierwszy trening tej grupy wiekowej odbędzie się już w poniedziałek, 21 sierpnia.
Godzina zbiórki została wyznaczona przez trenerów na 17.50, a zajęcia odbędą się na boisku Kompleksu Sportowego "Kresy" w Chorzowie.

Udział młodych zawodników w rozgrywkach ligowych wiąże się z koniecznością złożenia przez ich rodziców

deklaracji gry amatora oraz przeprowadzeniem badań lekarskich, a te zostały wyznaczone na środę, 23 sierpnia o godz. 8.00 rano i zostaną przeprowadzone w Centrum Medycznym BetaMed w Chorzowie przy ul. Racławickiej 20A (obok sklepu Netto). Wizyta lekarska została z kolei zaplanowana na czwartek o godz. 18.00.

Wszelkie informacje zostaną udzielone rodzicom podczas poniedziałkowych zajęć, natomiast w przypadku nieobecności prosimy o wcześniejszy kontakt z trenerami prowadzącymi: Robertem Krajcerem - tel. 501 338 111 lub Łukaszem Beretą - tel. 517 545 329.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy na ligowe boisko nasza najmłodsza drużyna wybiegnie 5 września, gdzie w meczu przyjaźni zmierzy się z UKS-em Ruch Chorzów.

Terminarz rundy jesiennej IV Ligi Orlików Młodszych dostępny jest TUTAJ.

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności