U10/2008: ''Mieliśmy ochotę chociażby na remis'' - pechowa przegrana z Rozwojem

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH

ROZWÓJ II KATOWICE - RUCH CHORZÓW 6:4

Trener Robert Krajcer: Wynik może wskazywać na to, że zagraliśmy słaby mecz, ale tak nie było. Chłopcy zagrali dobry mecz, natomiast popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych. Po pierwszych pięciu minutach mieliśmy już trzy dogodne okazje do tego, aby zdobyć bramkę, ale to Rozwój wykorzystał swoją i pierwszy strzelił gola. To my prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy w tym meczu więcej sytuacji, ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Tymczasem rywal, jak tylko mógł, wyprowadzał skuteczne kontrataki i do przerwy prowadził 3:1. W drugiej połowie obraz gry się nieco zmienił - zaczęliśmy grać lepiej, bardziej agresywnie, co spowodowało, że doprowadziliśmy do wyniku 5:4 i mieliśmy ochotę chociażby na remis.

Błędy, jakie popełnialiśmy, nie pozwoliły nam jednak dogonić przeciwnika. Na trzy minuty przed końcem meczu, po jednym z kontrataków i niefortunnym zagraniu naszego obrońcy Rozwój ustalił wynik spotkania na 6:4.

Rozwój II Katowice - Ruch Chorzów 6:4 (3:1)

Bramki Ruch Chorzów: Miernik 27', Adamczyk 42', Borkowicz 49', Hachuła 52'

Skład: Chodziło, Rosół, Bogusz, Leks, Rams, Hachuła, Gielza / Adamczyk, Beruś, Borkowicz, Gneza, Miernik, Wach

Następny mecz: 09.10, godz. 16.00 Górnik 09 Mysłowice - Ruch Chorzów

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności