Jeden mecz, a tyle dobrego! Zapraszamy na Cichą 6!

Już jutro, w sobotę 9 listopada, na stadionie przy ul. Cichej odbędzie się  mecz w ramach III ligi - czwarty w tabeli Ruch Chorzów zmierzy się z liderującym Śląskiem II Wrocław. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Dlaczego? 

Po pierwsze! Możecie dać szalikowi Ruchu drugie życie! Macie w domowych zakamarkach jakiś, którego nie używacie? Przynieście go do Strefy Kibica, popularnego "Grzybka" przed meczem, a trafią one na szyje dzieci z Sektora Rodzinnego! 

Po drugie! Przychodząc wcześniej na Cichą 6 możecie być świadkami przedmeczu z udziałem żaków obu klubów.

Tak jak przed derbami z Polonią Bytom, nasz narybek rozpocznie grę z rówieśnikami ze Śląska za jedną z bramek (ok. godz. 15:20), a na ostatni kwadrans przed rozpoczęciem ligowej batalii przeniesie się na główną płytę, gdzie – mamy nadzieję – towarzyszyć im będzie głośny doping z trybun. Będzie to świetna rozgrzewka przed daniem głównym wieczoru, a dla bajtli niesamowite przeżycie!

Po trzecie! Każdy z Was będzie mógł zostać pomocnikiem Świętego Mikołaja!  Na trybunach zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na akcję "Niebieski Mikołaj". Zebrane środki zostaną przeznaczone na świąteczne prezenty dla dzieci przebywających w szpitalach, domach dziecka i nie tylko! 

Po czwarte! Najważniejsze! W kibicach siła Niebieskich! Dzięki licznemu przybyciu zostaniemy dwunastym zawodnikiem i wspomożemy nasz zespół w walce o kolejne trzy punkty! 

Pamiętajcie, że zawodnicy Akademii i UKS-u wchodzą na sektor rodzinny za darmo! 

To jak? Widzimy się na Cichej 6?

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności