U19-U17: Podsumowanie obozu w Jarocinie

Ostatnim z obozów naszych drużyn było zgrupowanie juniorów U19 i U17, którzy przez sześć dni szlifowali formę w ośrodku Jarota w Jarocinie. 

Dla podopiecznych trenerów Mateusza Michalika oraz Pawła Drapały był to czas bardzo intensywnej pracy. Nasi zawodnicy nie tylko trenowali dwa razy dziennie , ale również korzystali z siłowni i odnowy biologicznej.

Trener Mateusz Michalik: Nie bez przyczyny po raz kolejny wybraliśmy się do Jarocina. Warunki, które mamy miejscu spełniają nasze oczekiwania. Bardzo dobra murawa, duża hala ze sprzętem treningowym, plus codzienna możliwość korzystania z odnowy biologicznej przy hotelowym aquaparku, to na pewno istotne aspekty dla budowania codziennej formy naszych zawodników.

Cieszę się z tego, że obóz upłynął bez poważniejszych urazów. Kilku zawodników pracowało codziennie pod okiem fizjoterapeuty i taki też był nasz cel, aby ten tydzień wykorzystać do maksimum, pomimo tego, że nie wszyscy pojechali w pełni zdrowia.

Oprócz komfortowych warunków mogliśmy skonfrontować swoje umiejętności z wymagającymi przeciwnikami, dzięki czemu sparingi z seniorskimi drużynami czwartoligowymi czy zespołami z CLJ U17, jak Lech i Warta Poznań, były dla nas, oprócz codziennej pracy, dodatkową możliwością do zweryfikowania naszych umiejętności i możliwości.

Do kadry obozowej dołączył wyróżniający się zawodnik z drużyny U15, Radosław Skała, poza tym pozytywnie oceniliśmy również trzech testowanych zawodników, którzy na pewno mogą być wzmocniem kadry juniorskiej.

Cały obóz odbył się zgodnie z naszymi planami i cały nasz sztab jest zadowolony, że przepracowaliśmy solidnie ten tydzień według naszego schematu pracy i założeń.

Podczas zgrupowania Niebiescy rozegrali pięć meczów kontrolnych, których wyniki podajemy poniżej:

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Ruch Chorzów U19 0:3
Kotwica Kórnik (seniorzy) - Ruch Chorzów U19 6:2
Ruch Chorzów - Jarota Jarocin 6:3 (2:1) 
Ruch Chorzów - Warta Poznań 5:6 (2:4)
Ruch Chorzów - Lech Poznań 2:2 (1:2)


Wyniki wszystkich spotkań oraz harmonogram przyszłych meczów sparingowych naszych drużyn można znaleźć TUTAJ.

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności