U19: GKS Tychy - Ruch Chorzów /wynik na żywo na fb/

O godzinie 14.00 rozpocznie się w Tychach mecz naszych juniorów U19 z tamtejszym GKS-em.
Pierwotnie spotkanie to miało być decydującym w walce o awans do Makroregionalnej Ligi Juniorów, albowiem tyszanie tracili do naszego zespołu trzy punkty, jednak po weryfikacji meczu GKS-u z Podbeskidziem na korzyść drużyny z Bielska nasz dzisiejszy rywal nie ma już szans na wyprzedzenie Niebieskich w tabeli. 

Pomimo tego spotkanie to zapowiada się bardzo emocjonująco. Podopieczni trenera Mateusza Michalika wciąż mają realne szanse na zajęcie pierwszego miejsca w przypadku potknięcia Rakowa w Jastrzębiu, ponadto swoją postawą na boisku na pewno będą chcieli udowodnić, iż awans do Ligi Makroregionalej należy się właśnie im. 

W zapowiedzi ligowego tygodnia zaznaczyliśmy, iż o wyniku tego spotkania będziemy informować "na żywo" na naszym facebook'u. Słowa dotrzymujemy i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do postu na naszym profilu, do którego odnośnik znajduje się TUTAJ.

Powodzenia, Niebiescy!

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności