U19: ''Jesteśmy w połowie drogi'' - awans jest nasz! /foto/

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW U19

GKS TYCHY - RUCH CHORZÓW 0:2

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi juniorzy podtrzymali zwycięską passę i pokonując na wyjeździe zespół GKS-u Tychy odnotowali dziesiąte zwycięstwo z rzędu (!), czym przypieczętowali awans do Ligi Makroregionalnej, w której już wiosną powalczą o Ligę Centralną!

Gratulujemy drużynie oraz sztabowi szkoleniowemu!

Trener Mateusz Michalik: Gratulacje dla drużyny za postawę w ostatnim meczu zamykającym rundę jesienną. Przypieczętowaliśmy dziś awans i myślę, że zamknęliśmy usta wszystkim, którzy uważali, że awansowaliśmy do Ligi Makroregionalnej nie ze względu na umiejętności.

Mecz, jak się spodziewaliśmy naładowany był sporą dawką emocji, ale byliśmy na to przygotowani i pokazaliśmy dzisiaj kto tak naprawdę jest lepszy. Cieszę się z postawy drużyny, która zagrała z dużą swobodą, pokorą i szacunkiem do przeciwnika, a przy okazji zademonstrowała wyższe umiejętności piłkarskie. Tak naprawdę bramek mogło być więcej, ale w decydujących momentach brakowało postawienia kropki nad "i". Nasz drugi gol, to trafienie "stadiony świata", bo rzadko się zdarza, żeby tak "rozklepać" przeciwnika w polu karnym i uderzyć pod porzeczkę. Jeszcze raz brawa za realizację zadań taktycznych. Tak naprawdę to dopiero dzisiaj możemy świętować awans do Makroregionu, ale nie zapominamy, że tak naprawdę jesteśmy w połowie drogi.  

GKS Tychy – Ruch Chorzów  0:2 (0:1)

0:1 Jakub Siwek, 8 min.
0:2 Tomasz Neugebauer, 70 min. 

Ruch Chorzów: Nowak - Matula, Wojtek, Wójtowicz, Swikszcz, Sadlak, Mucha (88' Kokot), Lankocz, Siwek (80' Janawa), Neugebauer, Słota; trener: Mateusz Michalik

Rezerwowi: Pietrzyk, Kubacki, Grzyb, Cioch, Rembisz

GKS Tychy: Maciejowski, Hachuła, Fluder, Kozlenko, Zarębski, Legenzow, Nowak, Kacprowski, Śmiłowski, Machowski, Robiej

Rezerwowi: Baczewski, Sidło, Wilk, Boguslavets, Pluta, Oleksy, Kudyba

FOTOGALERIA

Źródło: własne

Foto: Kasia Wojtek

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności