Niebiescy wsparli akcję ''Moto Mikołaj 2020''!

Kilkanaście motocykli, quadów i samochodów terenowych a w nich Mikołaj i jego pomocnicy dodali wczoraj otuchy małym pacjentom Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie. 

W imprezie zainicjowanej przez Motocyklowych Dawców Szczęścia nie mogło zabraknąć Niebieskiego akcentu!  Mateusz Barański, Wiktor Cioch i Aleks Grzyb zasiedli w saniach świętego Mikołaja i po uroczystym przejeździe z Cichej 6 poprzez ul. Wolności dotarli pod chorzowski szpital, gdzie przekazali na ręce lekarzy piłkę z autografami drużyny Ruchu. Jak zapowiedziała dyrekcja placówki, piłka trafi na licytację, a pieniądze jakie dzięki temu uda się zgromadzić pomogą w leczeniu małych pacjentów!  

Ze względu na pandemię uczestnicy akcji, wśród których znalazły się też ekipy TGB SQUAD, TOMI GARAGE oraz Rozbieganych Mysłowic nie mogły wejść na oddział żeby wręczyć dzieciom prezenty osobiście, ale przekazali je na ręce pracowników szpitala, którzy rozdysponują je wśród małych pacjentów. 

Po prostu ciężko przejść obok, jeżeli się widzi tyle nieszczęścia, tyle cierpienia, tyle choroby. Chcieliśmy przynajmniej troszeczkę osłodzić te smutne dni, bo może dzieci będą musiały tu być na święta. Będą miały trochę osłody od nas – powiedział święty Mikołaj.

Cieszymy się, że Niebiescy mogli być częścią tej akcji i przyczynili się do uśmiechu dzieci przebywających w Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie!  Życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia! 

Źródło: facebook.com/motocyklowidawcyszczescia

Foto: Artur Kieloch

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności