Inauguracja wiosny coraz bliżej! Juniorzy na start!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu naszych juniorów! Już w najbliższy weekend Niebiescy wyjdą na boiska w meczach Ligi Makroregionalnej U19 oraz Centralnej Ligi Juniorów U17! 

Przypomnijmy, iż w rozgrywkach LM biorą udział po dwa najlepsze zespoły rundy jesiennej z każdego województwa, a sama liga podzielona została na cztery grupy po osiem zespołów, w których każdy zagra z każdym – mecz i rewanż. Drużyna, która w rundzie wiosennej wygra swoją grupę w Lidze Makroregionalnej, wywalczy awans do CLJ U-18.

I tak w grupie "C" wraz z "Niebieskimi" znalazły się:  Miedź Legnica, Karkonosze Jelenia Góra, Celuloza Kostrzyn nad Odrą, Stilon Gorzów Wielkopolski, Stal Brzeg, Pomologia Prószków oraz Raków Częstochowa.

 

W pierwszym spotkaniu drużyna Mateusza Michalika zmierzy się na własnym terenie z Celulozą Kostrzyn. Mecz ten odbędzie się w niedzielę, 7 marca o godz. 11.00 na boisku Kresy w Chorzowie! Życzymy powodzenia!

Terminarz - Liga Makroregionalna U19

Podopieczni trenera Pawła Drapały zainaugurują wiosnę w CLJ U17 wyjazdowym pojedynkiem z Zagłębiem Lubin. Spotkanie to zaplanowane zostało na niedzielę, 7 marca o godz. 18.00

Z Ligą Centralną jesienią pożegnały się zespoły Gwarka Zabrze oraz Odry Opole, z kolei awans wywalczyły GKS Tychy oraz Lechia Zielona Góra. Rywalami Niebieskich, oprócz dwóch premiowanych awansem drużyn, będą wiosną Górnik Zabrze, Zagłębie Lubin, Rozwój Katowice oraz Śląsk Wrocław.  Trzymamy kciuki!

Terminarz - Centralna Liga Juniorów U17

Jak oceniają czas przygotowań do rozgrywek nasi trenerzy? O tym niebawem!  

 

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności