U19:,,Zachowaliśmy zimną krew'' - zwyciężamy w meczu pełnym dramaturgii

I LIGA WOJEWÓDZKA U19

  RUCH CHORZÓW - RUCH RADZIONKÓW 3:2

Trener Mateusz Michalik: Mecz, tak jak zakładaliśmy przed spotkaniem, nie należał do łatwych. Przeciwnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony, jako drużyna dobrze zorganizowana, walcząca o każdy centymetr boiska z bardzo groźnym szybkim atakiem. My zagraliśmy dzisiaj dobry mecz do momentu zdobycia bramki na 2:0. Dominowaliśmy na boisku, utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie rywala, ale mieliśmy swoje problemy nad sforsowaniem dobrze broniącej drużyny z Radzionkowa. Niestety chyba za szybko uwierzyliśmy w zwycięstwo, a błędy indywidualne i brak koncentracji doprowadziły do sytuacji, że to przeciwnik wyrównał stan meczu, a nawet mógł pokusić się o wygraną. Na szczęście zachowaliśmy zimną krew i w końcowym fragmencie meczu po akcji indywidualnej Wojtka, Mucha ustanowił wynik po precyzyjnym uderzeniu z rzutu karnego. Cieszą kolejne trzy punkty, ale styl, szczególnie z drugiej połowy pozostawia wiele do życzenia.

Ruch Chorzów - Ruch Radzionków 3:2 (1:0)

1:0 - Mucha, 11 min.
2:0 - Bąk,  50 min.

2:1- Radzionków, 63 min

2:2 - Radzionków, 79 min

3:2 - Mucha, 85 min

Żółte kartki: Matula, Mosur, Drabek

Ruch;Wieliczko, Matula, Wacławski, Drabek, Kwiatkowski (55' Pytlarz), Gabryś (75' Wawrzyniuk), Wojtek, Sadlak, Mucha, Bąk (55' Mosur), Matys (70' Roguła) trener: Mateusz Michalik.

Rezerwowi: Miarka, Matuszewski, Rudzki

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności