U19: ''Zagraliśmy konsekwentnie i dojrzale'' - Zwyciężamy w derbach

I LIGA WOJEWÓDZKA U19

Stadion Śląski Chorzów - RUCH CHORZÓW 1:4

Trener Mateusz Michalik: Mecz derbowy zawsze obfituje w dodatkowy dreszczyk emocji i nie inaczej było tym razem. Wygrywamy w sposób przekonujący, ponieważ zagraliśmy dzisiaj konsekwentnie i dojrzale. Zaprezentowaliśmy dzisiaj większą kulturę gry, choć przeciwnika też należy pochwalić za otwartą grę i dążenie do zmiany rezultatu, w każdym fragmencie meczu. Początek tak pierwszej, jak i drugiej połowy był w naszym wykonaniu ospały i to Stadion miał przewagę, częściej operując piłką. Dobrze, że szybko udało nam się zdobyć dwie bramki i zbudować mentalną przewagę. Ważne, że podwyższyliśmy prowadzenie przed przerwą, bo Stadion Śląski cały czas mocno napierał i dążył do odwrócenia losów spotkania. Druga połowa była równie otwarta i na pewno kibice zobaczyli dzisiaj ciekawe widowisko. Kompaktowa gra w defensywie i skuteczność w grze 1x1 była dzisiaj na wysokim poziomie, dzięki czemu zgarniamy komplet punktów z wiceliderem tabeli.

Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów 1:4 (1:3)

Bramki: 0:1 Mucha, 5 min

1:1 Stadion, 10 min

1:2 Mucha, 23 min

1:3 Matys, 42 min

1:4 Roguła, 90 min

 

Ruch: Wieliczko, Matula, Wacławski, Wojtek, Matys, Bąk, Kwiatkowski, Sadlak, Mucha, Wawrzyniuk, Drabek; trener: Mateusz Michalik.

Rezerwowi: Miarka, Rudzki, Mosur, Pytlarz, Martuszewski, Gabryś, Roguła

 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności