Terminarz: Wszystkie zespoły | [ I Wojewódzka Liga Juniorów ]


Kolejka 1

sobota, 14.08.2021
10:00 BS Polonia Bytom-Centrum Szkolenia AP3 - 5
11:00 UKS Ruch Chorzów-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.5 - 2
niedziela, 15.08.2021
10:00 KS Stadion Śląski-Górnik Zabrze SA3 - 1
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-GKS Gieksa Katowice S.A.3 - 2
10:00 KP GKS Tychy S.A.-KS Rozwój Katowice2 - 0
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała2 - 4
12:30 KS Ruch Radzionków-BTS Rekord Bielsko - Biała3 - 1

Kolejka 2

sobota, 21.08.2021
13:15 KS Rozwój Katowice-GKS Piast S.A. Gliwice1 - 1
niedziela, 22.08.2021
10:00 MKS Zaborze-UKS Ruch Chorzów2 - 6
10:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Zagłębie S,A, Sosnowiec3 - 3
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-Górnik Zabrze SA1 - 2
11:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-BS Polonia Bytom2 - 1
11:00 Centrum Szkolenia AP-KP GKS Tychy S.A.2 - 0
11:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-KS Ruch Radzionków2 - 3
13:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-KS Stadion Śląski0 - 3

Kolejka 3

sobota, 28.08.2021
10:00 KS Stadion Śląski-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0 - 1
11:00 GKS Piast S.A. Gliwice-Centrum Szkolenia AP1 - 2
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-MKS Zaborze6 - 2
11:00 BS Polonia Bytom-KS ROW 1964 Rybnik2 - 0
16:00 UKS Ruch Chorzów-KS Rozwój Katowice0 - 2
niedziela, 29.08.2021
10:00 Górnik Zabrze SA-BTS Rekord Bielsko - Biała6 - 2
10:00 KS Ruch Radzionków-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.3 - 1
10:00 KP GKS Tychy S.A.-GKS Gieksa Katowice S.A.5 - 1

Kolejka 4

środa, 01.09.2021
13:00 KS Rozwój Katowice-Zagłębie S,A, Sosnowiec4 - 0
17:00 Centrum Szkolenia AP-UKS Ruch Chorzów9 - 0
17:00 BS Polonia Bytom-KP GKS Tychy S.A.0 - 3
17:00 MKS Zaborze-KS Ruch Radzionków0 - 4
17:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-GKS Piast S.A. Gliwice2 - 5
17:00 KS ROW 1964 Rybnik-BTS Rekord Bielsko - Biała1 - 4
17:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-KS Stadion Śląski0 - 4
17:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-Górnik Zabrze SA2 - 0

Kolejka 5

sobota, 04.09.2021
10:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała13 - 0
10:00 KS Ruch Radzionków-KS Rozwój Katowice0 - 2
10:00 Górnik Zabrze SA-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.4 - 1
10:00 KS Stadion Śląski-MKS Zaborze10 - 0
10:00 UKS Ruch Chorzów-GKS Gieksa Katowice S.A.0 - 3
11:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Centrum Szkolenia AP0 - 2
15:00 GKS Piast S.A. Gliwice-BS Polonia Bytom2 - 0

Kolejka 1

środa, 08.09.2021
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-MKS Zaborze13 - 0

Kolejka 5

10:00 KP GKS Tychy S.A.-KS ROW 1964 Rybnik3 - 0

Kolejka 6

sobota, 11.09.2021
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-Zagłębie S,A, Sosnowiec1 - 1
10:00 KP GKS Tychy S.A.-GKS Piast S.A. Gliwice0 - 1
10:00 MKS Zaborze-Górnik Zabrze SA1 - 5
10:00 Centrum Szkolenia AP-KS Ruch Radzionków3 - 2
10:00 BS Polonia Bytom-UKS Ruch Chorzów3 - 1
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała1 - 6
10:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-BTS Rekord Bielsko - Biała1 - 4
13:15 KS Rozwój Katowice-KS Stadion Śląski1 - 3

Kolejka 7

sobota, 18.09.2021
15:00 GKS Piast S.A. Gliwice-KS ROW 1964 Rybnik5 - 1
niedziela, 19.09.2021
10:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-MKS Zaborze5 - 2
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-BS Polonia Bytom2 - 2
10:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.8 - 0
10:00 Górnik Zabrze SA-KS Rozwój Katowice4 - 1
10:00 UKS Ruch Chorzów-KP GKS Tychy S.A.3 - 1
10:00 KS Ruch Radzionków-GKS Gieksa Katowice S.A.2 - 2
10:00 KS Stadion Śląski-Centrum Szkolenia AP1 - 4

Kolejka 8

sobota, 25.09.2021
10:00 BS Polonia Bytom-KS Ruch Radzionków1 - 1
13:15 KS Rozwój Katowice-BTS Rekord Bielsko - Biała3 - 1
niedziela, 26.09.2021
10:00 KP GKS Tychy S.A.-Zagłębie S,A, Sosnowiec4 - 1
10:00 GKS Piast S.A. Gliwice-UKS Ruch Chorzów5 - 0
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Stadion Śląski2 - 2
10:00 MKS Zaborze-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała_ - _
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.3 - 1
10:00 Centrum Szkolenia AP-Górnik Zabrze SA1 - 3

Kolejka 9

niedziela, 03.10.2021
10:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-MKS Zaborze_ - _
10:00 Górnik Zabrze SA-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
10:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-Centrum Szkolenia AP_ - _
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _
10:00 KS Ruch Radzionków-KP GKS Tychy S.A._ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
10:00 KS Stadion Śląski-BS Polonia Bytom_ - _

Kolejka 10

sobota, 09.10.2021
13:15 KS Rozwój Katowice-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl._ - _
15:00 GKS Piast S.A. Gliwice-KS Ruch Radzionków_ - _
niedziela, 10.10.2021
10:00 KP GKS Tychy S.A.-KS Stadion Śląski_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-Górnik Zabrze SA_ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-BTS Rekord Bielsko - Biała_ - _
10:00 Centrum Szkolenia AP-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała_ - _
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-MKS Zaborze_ - _

Kolejka 11

niedziela, 17.10.2021
10:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-Centrum Szkolenia AP_ - _
10:00 MKS Zaborze-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
10:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
10:00 KS Stadion Śląski-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _
10:00 KS Ruch Radzionków-UKS Ruch Chorzów_ - _
10:00 Górnik Zabrze SA-KP GKS Tychy S.A._ - _

Kolejka 12

sobota, 23.10.2021
15:00 GKS Piast S.A. Gliwice-Górnik Zabrze SA_ - _
niedziela, 24.10.2021
10:00 UKS Ruch Chorzów-KS Stadion Śląski_ - _
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-KS Ruch Radzionków_ - _
10:00 KP GKS Tychy S.A.-BTS Rekord Bielsko - Biała_ - _
10:00 Centrum Szkolenia AP-MKS Zaborze_ - _
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl._ - _
10:00 BS Polonia Bytom-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała_ - _

Kolejka 13

sobota, 30.10.2021
13:15 KS Rozwój Katowice-Centrum Szkolenia AP_ - _
niedziela, 31.10.2021
10:00 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-BS Polonia Bytom_ - _
10:00 MKS Zaborze-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
10:00 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-KP GKS Tychy S.A._ - _
10:00 BTS Rekord Bielsko - Biała-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _
10:00 KS Stadion Śląski-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _
10:00 Górnik Zabrze SA-UKS Ruch Chorzów_ - _
10:00 KS Ruch Radzionków-KS ROW 1964 Rybnik_ - _

Kolejka 14

sobota, 06.11.2021
15:00 GKS Piast S.A. Gliwice-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała_ - _
niedziela, 07.11.2021
10:00 Zagłębie S,A, Sosnowiec-Górnik Zabrze SA_ - _
10:00 UKS Ruch Chorzów-BTS Rekord Bielsko - Biała_ - _
10:00 KS Ruch Radzionków-KS Stadion Śląski_ - _
10:00 GKS Gieksa Katowice S.A.-KS Rozwój Katowice_ - _
10:00 KS ROW 1964 Rybnik-Centrum Szkolenia AP_ - _
10:00 BS Polonia Bytom-MKS Zaborze_ - _
10:00 KP GKS Tychy S.A.-MKP Odra Centrum Wodzisław Śl._ - _

Kolejka 15

niedziela, 14.11.2021
13:30 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.-GKS Piast S.A. Gliwice_ - _
13:30 Centrum Szkolenia AP-GKS Gieksa Katowice S.A._ - _
13:30 TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-UKS Ruch Chorzów_ - _
13:30 MKS Zaborze-KP GKS Tychy S.A._ - _
13:30 Górnik Zabrze SA-KS Ruch Radzionków_ - _
13:30 KS Rozwój Katowice-BS Polonia Bytom_ - _
13:30 KS Stadion Śląski-KS ROW 1964 Rybnik_ - _
13:30 BTS Rekord Bielsko - Biała-Zagłębie S,A, Sosnowiec_ - _

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności